28 maart 19:59

Aanleveren

POLITIE KIDS

POLITIEKIDS HILLESLUIS

Op vrijdag 10 februari was het weer tijd voor POLITIEKIDS!

Politiekids is een project waarbij kinderen van 6 tot en met 10 jaar met hun school en ouders betrokken worden bij het politiewerk.

Twaalf kinderen uit groep 8 van de Laurens Cupertinoschool gingen vandaag op fotosafari door de wijk. ‘Wat vind je leuk? Wat vind je niet leuk? Wat wil je later worden? En wie ken je nog niet zo goed maar is volgens jou wel aardig?’ waren vragen waarbij de kids het antwoord op de foto moesten zetten. Samen met de kinderen, de begeleider vanuit school, SOL, Jeugdagent, JOZ en jeugdboa’s trokken ze door de Walravenbuurt.

Van de gemaakte foto’s en de verhalen maken wordt een mooie collage gemaakt!

Deel dit bericht:

Gerelateerde berichten

Wijkagenten Bloemhof

Wie is mijn wijkagent in Bloemhof? Wijkagenten zijn uw eerste aanspreekpunt wanneer u iets wilt bespreken dat geen

Ramadan in Hillesluis

De Ramadan, de vastenmaand voor moslims is gestart. Gedurende een hele maand mogen moslims vanaf de dageraad tot

Zondagsdienst in Hillesluis

Ook op zondag is er genoeg werk in Hillesluis! Open containers, graffiti, weesfietsen. Onze handhavers werken vol energie