Wijkraad Beverwaard zegt NEE tegen betaald parkeren!

Wijkraad Beverwaard spreekt zich uit over betaald parkeren en afval – Tijdens de wijkraadsvergadering van afgelopen maandag waren tientallen bewoners aanwezig. Zij uitten hun zorgen over onder meer de voorgenomen invoering van betaald parkeren en de vervuiling in de wijk.

De wijkraad heeft besloten om op dinsdag 22 september in te spreken tijdens de vergadering van de gemeenteraad. Voorzitter Tom van der Veer zal daar namens de wijkraad overbrengen dat er in Beverwaard grote weerstand bestaat tegen de invoering van betaald parkeren. Bij eerdere berichten op Like je Wijk en Beverwaardigheden waren vrijwel alle reacties op het voorstel negatief. Ook heeft de wijkraad besloten het ongevraagde advies van de wijkraden Pendrecht en Zuidwijk over afval mede te ondertekenen. De wijkraad vindt dat de stad en de wijk schoner moeten worden. Daarbij is aandacht gevraagd voor het feit dat de afvalstoffenheffing stijgt, terwijl vooralsnog geen extra geld wordt uitgetrokken voor het schoonhouden van de stad. Daarnaast heeft de wijkraad unaniem ingestemd met het bewonersinitiatief voor Youth for Christ. Met dit initiatief worden 160 avonden met sport- en spelactiviteiten georganiseerd voor jongeren uit Beverwaard.

Na afloop van de vergadering gingen wijkraadsleden tijdens de nazomerborrel verder in gesprek met de aanwezige bewoners.

Ingezonden door Tom van der Veer, dank voor het delen!

Scroll naar boven