Jaap Witteveen ontvangt Haagse Stadsspeld

Haagse Stadsspeld voor Jaap Witteveen

Dinsdagavond 24 maart was in alle opzichten een bijzondere avond voor Jaap Witteveen, penningmeester van Wijkvereniging Morgenweide. Na 10 jaar actief in het bestuur te zijn geweest, zou hij het penningmeesterschap overdragen en was dit zijn laatste Algemene Ledenvergadering als bestuurslid. Maar dat was niet het enige bijzondere die avond.

Voorzitter Simon Vroonhof sprak zijn dank en waardering uit voor Jaap zijn jaren als bestuurslid en niet te vergeten ook het wekelijks ‘draaien’ van de kaartclub samen met Nico van Geest. Gelukkig blijft Jaap de kaartclub nog wel draaien als vrijwilliger. Wilco de Zeeuw werd tijdens de ALV gekozen als nieuw bestuurslid en neemt het penningmeesterschap over van Jaap.

Haagse Stadsspeld

De punten van de agenda werden stuk voor stuk afgewerkt en het leek een korte vergadering te worden totdat stadsdeeldirecteur Marion Beaujean naar voren trad. Onder het voorwendsel dat ze eens kwam kijken hoe het er bij de wijkvereniging aan toe ging, was Marion al bij de start van de vergadering aanwezig. Nu riep zij Jaap Witteveen bij zich om hem in het zonnetje te zetten.

Met een mooie speech over hoezeer de gemeente vrijwilligers(werk) waardeert en daarbij de inzet van Jaap daarbij aanhaalde, kwam het tot een verrassing. Namens het College van Burgemeesters en Wethouders mocht Marion de Haagse Stadsspeld aan Jaap uitreiken. Jaap had dit uiteraard niet zien aankomen en ook zijn vrouw had het goed geheim weten te houden.

Nadat de Algemene Ledenvergadering tot een einde kwam, was het tijd voor de leden om met een hapje en een drankje bij te praten en uiteraard te proosten op de uitreiking van de Haagse Stadsspeld.

Deel dit bericht:

Gerelateerde berichten