DeBras Inzameling 01-03 26 Lopend-met skelter Kbomen en vuurwerkafval brengen

DeBras Inzameling Kerstbomen en vuurwerkafval in wintersport-sfeer!

Een frisse start van 2026 met een schone wijk

Zaterdag 3 januari hadden Wilco en Norbert eerder het gevoel dat ze de registratie van ski-passen moesten doen dan dat ze bij de traditionele inzameling van kerstbomen, vuurwerkafval en frituurvet zaten. Met de vers gevallen sneeuw en een waterig zonnetje was het een fraai winters tafereel.

Lopend, op de (bak)fiets of met de skelter werd alles aangesleept om onze wijk weer schoon op te leveren voor het nieuwe jaar. Al snel was de parkeerplaats vol met zo’n 145 kerstbomen zodat een waar kerstbomenbos ontstond en zaten de afvalcontainers vol met 150 vuilniszakken opgeruimd vuurwerkafval en 22L ingeleverd frituurvet.

Deze inzameling is georganiseerd door BurenvanDeBras en mede mogelijk gemaakt door sponsor-partner gemeente Den Haag, stadsdeelkantoor L’veen_Ypenburg met Haagse Milieu Services (HMS) en AHVrij.

Deel dit bericht:

Gerelateerde berichten