Tentoonstelling ‘Be Longing’ in Bibliotheek Ypenburg geopend
Op zaterdag 6 april heeft stadsdeeldirecteur Marion Beaujean de tentoonstelling over het kunstproject ‘Be Longing’ geopend in Bibliotheek Ypenburg. Kunstenaar, Michael Rakowitz, was ook aanwezig.
De tentoonstelling gaat over een bijzonder buitenkunstwerk dat eind 2024 in het Molenvlietpark wordt onthuld. De tentoonstelling is tot 22 april te bekijken. Kom je ook een kijkje nemen?
Wie samen wil leven, moet samen een stad bouwen! Kunstenaar Michael Rakowitz nodigt daarom inwoners van Den Haag uit mee te bouwen aan het kunstwerk. Daarvoor worden deze zomer twee diners georganiseerd in het Molenvlietpark. Eind 2024 is het kunstwerk klaar en wordt het onthuld in het Molenvlietpark.
Meer informatie komt binnenkort beschikbaar.
Foto’s: Henriette Guest
DEN HAAG – Opening van de tentoonstelling ‘Be Longing’ met de internationale kunstenaar Michael Rakowitz in e Bibliotheek Ypenburg. FOTO EN COPYRIGHT GEMEENTE DEN HAAG/HENRIETTE GUEST
In de aanloop naar en tijdens de NAVO-top op dinsdag 24 en woensdag 25 juni gelden op meerdere
We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze site zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van deze site, gaan we ervan uit dat je ermee instemt.OkLees Privacybeleid