IMG-20250712-WA0018

Gratis insmeren bij zonnebrandpaal, geregeld door Scouting Satoko Kitahara

Bezoekers van Stadsboerderij Landzigt kunnen zich deze zomer gratis insmeren tegen de zon dankzij een zonnebrandpaal, geregeld door Scouting Satoko Kitahara. De paal bevat factor 30 zonnebrandcrème en helpt bij bescherming tegen schadelijke uv-straling.

Deze paal maakt deel uit van een bewustwordingscampagne van GGD Haaglanden over zonbescherming. Vooral in de zomer is goed insmeren belangrijk om risico’s op huidkanker te beperken. Het motto: smeren, kleren, weren.

Scouting Satoko Kitahara is actief in Leidschenveen en organiseert wekelijks activiteiten voor meisjes. Ze stimuleren plezier, samenwerking en maatschappelijke betrokkenheid. Meer informatie www.satokokitahara.nl of 06 – 10299555

Deel dit bericht:

Gerelateerde berichten

Deze maand in de bieb…

Bibliotheek en Cultuuranker Leidschenveen-Ypenburg brengt periodiek een nieuwsbrief uit. Lees hier het actuele nummer van de nieuwsbrief.  ActiviteitenBibliotheek Ypenburg is