De verkiezingen voor de wijkraden zijn op 16 maart 2022, tegelijk met de gemeenteraadsverkiezingen. Rotterdammers van 16 jaar en ouder konden zich tot 17 januari kandidaat stellen. WijkPlatform LikeJeWijk geeft kandidaten de ruimte om zich voor te stellen.
In dit portret: Gerard Lems
Even voorstellen:
”Ik ben Gérard Lems, 70 jaar en vrijwilliger, bestuurslid en penningmeester van Speeltuin De Vaan.”
Waarom heeft u zich verkiesbaar gesteld?
“Om als onafhankelijk wijkraadslid mijzelf in te kunnen zetten voor de bewoners van Vreewijk.”
Wat is uw verbinding met deze wijk?
”Ik woon in het mooiste gedeelte van Rotterdam en daar ben ik trots op!”
Wat zijn de belangrijkste punten die u wilt behandelen voor de komende 4 jaar?
”Openbare verlichting op sommige donkere plekken, overlast van hondenpoep, armoedebestrijding en de snelheidsbestrijding op o.a. de Groenezoom.”
Wat vindt u zo speciaal aan deze wijk?
”Vreewijk is een van de meest monumentale wijken in Rotterdam.”
Wilt u zelf nog iets kwijt?
”Ik wil me inzetten voor alle bewoners, samen zorgen voor en met elkaar!”
Zijn er tot slot nog mensen uit de wijk die u in het zonnetje wilt zetten?
”Groot respect voor de oprichtster van Stichting Kroeldekens Vreewijk Minousche Veerman (Noessie), Andrea Karremans (’t Trefpunt), Wim Verschoor en Hans Schouten vanwege 50 jaar vrijwilligerswerk in de wijk.”
Bent u ook kandidaat en wil u uzelf voorstellen? Stuur een mail naar redactie@likejewijk.nl en wie weet komt er een LikeJeWijk reporter langs voor een foto en een interview!
Meer informatie over de wijkraden en Wijk Aan Zet leest u op dit WijkPlatform en via: https://bit.ly/3tT2VjD