Mocht je tijdens de zomervakantie in Rotterdam blijven, ga dan eens met je Vakantiepaspoort op pad. Hierin vind je allerlei leuke activiteiten in Rotterdam. Ook op stadsboerderij De Kooi van Natuurstad in IJsselmonde kun terecht om een stempel te verdienen.
Dit jaar kun je op De Kooi een wel heel bijzondere speurtocht doen. Veel mensen kunnen met elkaar praten en elkaar verstaan, zelfs zonder elkaar aan te kijken. Maar wat doe je als je slechthorend of doof bent? Op stadsboerderij De Kooi kun je staat de zomervakantie een speciale speurtocht centraal. Je ontdekt via gebarentaal hoe je jezelf duidelijk kunt maken en welke dieren er op De Kooi rondlopen.
Op het plaatje kun je zien hoe je aan iemand die doof is, kan vragen om met je mee te gaan naar de stadsboerderij. Of misschien vraagt iemand die doof is het op deze manier aan jou. En “ja” knikken, dat begrijpt iedereen.
Stadsboerderij De Kooi is dagelijks geopend van 8.30 – 16.30 uur. De toegang is gratis. Wil je een stempel verdienen, vergeet dan niet om je Vakantiepaspoort mee te nemen. Let op: een half uur voor sluitingstijd kun je uiterlijk aan de speurtocht beginnen.
Stadsboerderij en educatieve tuin De Kooi, Maeterlinckweg 85, 3076 GA Rotterdam, Tel.: 010-4327921 (tussen 8.30 -16:30uur), www.natuurstad.nl
🗞 Dit nieuws en andere artikelen zijn ook te lezen in de zomereditie van de Like je Wijk WijkKrant van Lombardijen, te lezen via: https://tinyurl.com/zu5ydynn. De wijkkrant niet ontvangen? Te verkrijgen in de wijkhub en Huis van de wijk Lombardijen.

