Nederlandse taalles in Bloemhof

Wil jij je Nederlandse taal verbeteren of de taal helemaal leren spreken, lezen en schrijven? NLtraining biedt taallessen aan in het Huis van de Wijk Irene. Een ideale kans om jouw taalvaardigheid te vergroten en je zelfstandigheid te versterken.

Wat kun je verwachten?
De lessen richten zich op het verbeteren van je taalvaardigheid in een praktische en ontspannen setting. Onder begeleiding van ervaren docenten leer je de Nederlandse taal beter begrijpen en gebruiken, zowel mondeling als schriftelijk.

Praktische informatie:

  • Wanneer: Elke dinsdag
  • Tijd: 09:00 – 12:00
  • Locatie: Huis van de Wijk Irene, Bloemhof
  • Voor wie: Jongvolwassenen (15 t/m 27) en volwassenen (28 t/m 66)

Meld je aan
Heb je interesse? Kom langs in het Huis van de Wijk Irene of meld je aan via www.NLtraining.nl. Dit is een mooie kans om stappen te zetten in je persoonlijke ontwikkeling en meer zelfvertrouwen te krijgen in de Nederlandse taal.

Let op: Aanmelden is verplicht. Wacht niet te lang, de plaatsen zijn beperkt.
Voor meer informatie kun je terecht in het Huis van de Wijk Irene. Begin vandaag nog aan een nieuw hoofdstuk in jouw leven!

Datum

13 jan 2026
Verlopen!

Tijd

09:00 - 12:00

Locaties

Huis van de Wijk Irene
Oudelandstraat 75, 3073 LJ Rotterdam
Wijken

Organisator

NL Training
NL Training