Bloemhof Kanjer: Vrijwilliger Seher van de Ericatuin in t’ zonnetje.

Vrijwilligers zijn van grote waarde voor de wijk. Eén van die enthousiaste en betrokken vrijwilligers is Seher. Zij is actief als vrijwilliger in de Ericatuin Stokroosstraat in Bloemhof, een groene ontmoetingsplek van SOL waar natuur en buurt samenkomen. Seher heeft een grote liefde voor groen en beschikt over echte groene vingers. Met veel passie en toewijding verzorgt zij de tuin en denkt zij voortdurend na over hoe deze plek verder kan groeien en bloeien. Ondanks dat de Ericatuin nog een relatief nieuw initiatief is, zit Seher vol ideeën. Zo droomt zij ervan om samen met kinderen een moestuin op te zetten, waar zij kunnen leren, ontdekken en genieten van alles wat groeit en bloeit.

Ook voordat Seher bij SOL betrokken raakte, was zij al actief in de wijk. Haar inzet voor de buurt komt voort uit haar positieve instelling en haar enorme energie. Die energie haalt zij onder andere uit haar kinderen en kleinkinderen, die haar blijven inspireren. De Ericatuin is voor Seher meer dan alleen een tuin: het is een plek om samen te komen, te delen en te genieten. Buurtbewoners zijn altijd welkom om langs te komen, te helpen of te proeven van wat de tuin te bieden heeft. Dagelijks tot 17:00 uur aanwezig de koffie en thee staan klaar. Met haar enthousiasme en ideeën hoopt Seher samen met anderen te bouwen aan een mooi groen project voor de toekomst, waarin ook kinderen centraal staan en van harte welkom zijn Heeft u groene vingers en ideeën voor de moestuin? Loop eens langs voor een bakkie of een praatje. U kunt ook bericht sturen naar 06 42293545.

Ingezonden door Judith van SOL. Wil je ook een vrijwilliger, collega of buurtbewoner in het zonnetje zetten omdat hij of zij een mooie bijdrage levert aan de wijk en een Bloemhof Kanjer is? Stuur het in via www.likejewijk.nl/bloemhof/insturen

Scroll naar boven